Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Chovatelská stanice Plamínek

Prodej / FOR SALE

 

 
!!! Prosím , čtěte  prodejní podmínky !!! 
 
V případě kontaktování ohledně rezervace s podmínkami  automaticky souhlasíte.
 
● V případě naší CHS nejde o žádný výdělek z prodeje morčat, jelikož všechny výnosy pokryjou náklady ( krmení,podestýlka,veterinární péče atd).
 
● Morčata nejsou k prodeji na zkrmení pro jiná zvířata. 
 
●Přečtěte si prosím sekci PÉČE- je tam ve zkratce napsané, na co jsou naše morčata zvyklá, případně jak se o ně dál máte starat - krmení, podestýlka, výběr samec x samice, koupání,prevence proti nemocem. 
 
● Pro morče si přijďte s přepravkou, nebo krabičkou. Doma navíc opravdu nemám. V krabici mějte  podestýlku - hobliny,ručník,asan apod. a něco na zub pro morče. 
 
● Pro mladší 18 let neprodám morče bez souhlasu rodičů. 
 
● Prodejná morčata jsou pouze ZDE, chovná zvířata nebo mláďata,která tu nejsou,se prosím neptejte!
 
● Pokud máte zájem o nějaké morčátko,kontaktujte mě na e-mail (vybírá se každý den) nebo telefonicky. Na prozvánění a nepodepsané SMS neraguju !  Vyjadřujte se ,prosím přesně, o jaké morče máte zájem. U každého je napsané jméno, tak mluvte přímo o něm.  (Pokud budu mít v prodeji tři stříbrné a vy budete chtít šedé morčátko z nabídky,opravdu nevím o kterém mluvíte.)
 
● Vyhrazuji právo měnit rezervaci, případně rezervaci odmítnout, pokud se mi budoucí majitel z jakéhokoliv důvodu nezdá být vhodným majitelem pro naše morče.
 
● Morče je možné vzít od matky nejdříve ve 4 týdnech. Pokud to okolností nedovolí, odběr se oddálí. Mláďata "ráda" plesniví, nemají dostačující váhu nebo jiné neduhy. Odběr morčete tedy u prodeje je pouze orientační a může se odvíjet od jeho kondice.  
Morče od nás je k odběru nejdříve v 5ti týdnech, při odpovídající váze(minimálně 250gramů), ošetřené proti vnějším a vnitřním parazitům (ADVOCATE ,případně Ivomec),zdravé, zvyklá na lidskou ruku a na pejsky. 
 
● Cenu určuju podle standardu, pohlaví a plemene morčete - jestli je morče jen na mazlíka, do chovu nebo i na výstavy --> proto je cena každého morčete jiná. Cena ch teddy morčat je vyšší, než u peruánců, jelikož jde o málopočetné plemeno v ČR. Určitě o ceně nesmlouvám! 
 
● Rodokmen- výpis předků, kupní smlouvu dávám na vyžádání.
 
● Morčata rezervuji pouze po zaplacení nebo po složení minimálně  50 % zálohy z ceny morčete. Peníze musí být doručeny do 1 týdne od mého potvrzení ( do té doby je morče pouze předběžně rezervované a můžou o něj psát další zájemci ).Po doručení je u morčete napsaná REZERVACE.Pokud se zájemce neozývá nebo morče už nechce, ruším rezervaci a záloha je nevratná. 
 
● Některá morčátka jsou zvyklá spolu ,upřednostním odběr více morčátek najednou (i samci ) 
 
● Více fotek morčátka můžu poslat na e-mail (podle časových možností - nefotím morčata každý den). 
 
● Za jakékoliv informace o morčátku - jak se mu daří, jak roste, fotky budu ráda.  Fotky bych si ráda uložila do sekce V novém domově
 
● Některá morčata jsou chovaná venku v morčatárně na balkoně, proto jsou zvyklé i na chladnější podmínky a můžou být umístěna venku. Pokud je morče na toto zvyklé, tak zájemce informuji. Jinak morče v zimě ven dát nemůžete. I tato morčata jsou zvyklá na každodenní kontakt a nejsou "divočejší".
  
● Pokud o morče nemáte vážný zájem, nepište mi na něj.
 
● Vzhledem k né moc dobrým zkušenostem už nadále nebudu pouštět návštěvy do svého chovu.
 
● Nejsem povinna morče kamkoliv vozit. Zájemce si dopravu morčete, pokud je z jiného města, hledá sám. Pokud se účastním nějaké výstavy, nebo jedu do jiného města, můžu morče dovézt tam.  Vždy o tom informuju na webu nebo přímo u prodejného morčete.Vše je na dohodě obou stran.
 
 
●Morčata za příspěvek na cestu můžu poslat do jiných měst - Praha,Olomouc,Pardubice,Brno.
 
●Pokud se rozhodnete morčátko ode mě prodat z jakýkoliv důvodů, byla bych ráda, pokud by bylo nabídnuto prvně MI. Vezmu ho zpátky.
 
 
Aktualizace prodeje: 7.11.2017
 
 
MOMENTÁLNĚ NENÍ K PRODEJI ŽÁDNÉ MORČE.
 
 
Momentálně ani žádné další odchovy v nejbližší době neočekáváme.

 

TOPlist
1 2 3 4 5
Oliiii
Y2 A Y3 PLAMINEK PISETE NAROZENI 31/9 A ODBER MOZNY ZACATEK RIJNA !!!!??? TO SE ASI PISATEL SLETL ZE???? ??????
Stefan
Dobry den,rád bych koupil mláde bílého Peruance.Nejlepe samicku a celou bílou.Predem dekuji za nabidky..Mobil-774922728
marcela kohoutova
dobry den,chtela jsem de zeptat zda byste neměla samičku CH TEDDy na vystavy a chpv kohoutova děkuji tel 776126039
marcellus
Krasne morcatka máte
Karol
Krásné morčátka a ať se daří v chovu ! :-)
ada
Miluji morčíky za 6 měsíců budu mít 2 samičky !!! :)
ada
jůůůůůůůů :):):)
tereza slabá
:) :) :)
tereza slabá
mám hodně morčat a dlouho sem neviděla taková krásná morčata,morčata jsou muj život
Pepa
Ahoj!
Nový vzkaz
nick
text
Opište číslo
Žádná data nebo nastavení...